Jedną z możliwości wykończenia wnętrza jest użycie płytek ręcznie formowanych. Są one dostępne np. w https://sklep.auroks.pl/plytki-recznie-formowane , gdzie znajdziemy bogatą ofertę płytek ręcznie formowanych. Jednak zanim zdecydujesz się na to jak chcesz wykończyć swoje wnętrze warto tę sprawę przemyśleć. Lepiej chwilę się zastanowić zanim podejmiesz decyzję, ponieważ w ten sposób oszczędzisz sobie czasu i pieniędzy.

 

 

fsd23 (2)

 


Co wziąć pod uwagę wykańczając wnętrze

  • Budżet – płytki ręcznie formowane nie należą z pewnością do najtańszego sposobu wykańczania wnętrz. Jednak z drugiej strony prezentują się w sposób bardzo elegancki. Jednak według mnie lepsze jest myślenie bardziej praktyczne i zanim zdecydujesz się na użycie płytek formowanych ręcznie zastanów się jak prezentuje się twój budżet.
  • Wygoda – niektóre powierzchnie i rodzaje wykończenia wyglądają pięknie. Jednak pojawia się pewien problem – wygoda użytkowania. Ta pozostawia wiele do życzenia, ponieważ czyszczenie niektórych powierzchni bywa bardzo uciążliwe. Dlatego najpierw sprawdź jak czyści się powierzchnie, które rozważasz. Bez względu czy chodzi tu o płytki ręcznie formowane, czy o zwykła farbę.
  • Trwałość – jeżeli wybierzesz trwałe wykończenie mieszkania, to przez długi czas będziesz miał spokój. Nie będziesz musiał nic odnawiać, ani remontować.

 

 

Płytki ręcznie robione na ścianie w toalecie (Gaudi)

Płytki ręcznie robione (Gaudi)

 

To są najważniejsze aspekty, o których powinieneś pomyśleć gdy zastanawiasz się jaki rodzaj wykończenia chcesz mieć we wnętrzu domu. Wygląd płytek formowanych ręcznie podoba się wielu osobom, jednak mimo to nie spełniają one innych oczekiwań.

 

 

About the author

Related Post