Jesteśmy portalem o szeroko pojętej tematyce budowlanej. Pochodzimy ze Szczecina, jednak w kręgu naszych zainteresowań jest rynek nieruchomości z całej Polski. Branża budowlana, tak jak wszystko, podlega zmianom. Pojawiają się nowe przepisy, trendy, dlatego warto być na bieżąco z nowinkami, aby móc świadomie wybrać kierunek dążeń.

Fascynuje nas to, jak zmienia się rynek nieruchomości, jakie są obecnie upodobania ludzi co do nowoczesnego budownictwa. Cały czas śledzimy każdą zmianę i dokładnie ją analizujemy, aby wiedzieć, czy jest ona korzystna czy nie. Bierzemy ponadto czynny udział we wszelkiego rodzaju imprezach branżowych, na których można dowiedzieć się wielu ciekawych i istotnych rzeczy odnośnie budownictwa oraz większych inwestycji.

W tym miejscu chcemy dzielić się z Wami każdą informacją, wskazówką, która może być pomocna zarówno podczas kupna mieszkania, jak i budowy domu. Grunt, to dokonywanie dobrych wyborów, dlatego podpowiemy czego unikać, na co zwracać szczególną uwagę, jeśli ma się do czynienia rynkiem nieruchomości i bogatymi ofertami lub pracami budowlanymi.